Aramızda Kalsın 5.Bölüm Fragmanı izle 17 Ekim Perşembe 2013

Aramızda Kalsın 5.Bölüm Fragmanı 17 Ekim Perşembe, Aramızda Kalsın 5.Bölüm izle Yadigar’ın kararı ne olacak?
Emanet açığa çıkmış, Ali, Hüsne ve Bahattinin yıllardır sakladığı sırrın ne olduğunu öğrenmiştir. Durumdan habersiz Hüsne ve Bahattin vicdan azabı ile Eyüp Sultana gider. Af diler, bir daha asla yalan söylemeyeceklerine dair yemin ederler. Ama daha dönüş yolunda başlayan olaylar yeminlerini bozmalarına sebep olacaktır.

Bu sırada evde işler karışmış, Yaren evden kaçmıştır.

Evdeki küçük misafirin yokluğundan haberi olmayan Bahattin, ana yadigarı halıyı satarak Maliye’ye olan borcunu kapatmayı düşünür. Oysa evde sandığı halı, Hüsne sayesinde çoktan başka bir adrese gitmiştir.

aramızda kalsın 5.bölüm fragmanı izle Ya boşanacak ya Antep’e dönecek!
Yarenin yokluğunu haber alan Yadigar ve Civan hemen yola düşer. Bahattin de işi bırakmış, küçük kızı aramaktadır. Hüsne ve halalar evde merak içindeyken kapı çalar, kapıda onları daha da zora sokacak bir sürpriz beklemektedir.
Yarenin kaybolması Yadigarı zor bir karar vermeye zorlar. Ya zorluklara göğüs gerip boşanacak, ya çocuklarını dinleyecek, Antepe dönecektir.

kaynak: http://tvnet.trbolumfragmani.com/aramizda-kalsin-5-bolum-fragmani-17-ekim-persembe/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>