Mar 30

Şefkat Tepe 105.Bölüm Fragmanı (6 Nisan Cumartesi)

Şefkat Tepe 105.Bölüm Fragmanı (6 Nisan Cumartesi) Mahmut, Neclaya verdiği söze sadık kalır ve onun kaçmasına yardım eder. Tim, Mahmut ve Leylanın peşine düşerken, Ejin de Neclayı öldürmek üzere karakola sızar. Halk televizyonda görüp tanıdığı Neclaya linç girişiminde bulunur. Şefkat Tepe 105.Bölüm Fragmanı Neclayı halkın elinden kurtaran Mahmut ise, yine onun tarafından diskalifiye edilir. Diğer yanda Mahmutu elinden kaçıran Doktor, timden atılma korkusu yaşar.

Serdar Komutan veread more

Tem 07

Şefkat Tepe 76.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon


Şefkat Tepe 76.Bölüm Fragmanı izle, Şefkat Tepe 76.Bölüm Fragmanı Samanyolu ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe 76. Bölüm Fragmanı online internetten izle Şefkat Tepe Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı izle Şefkat Tepe Son Yeni Bölüm Fragmanı Seyret

Şefkat Tepe 75.Bölüm Özeti; Osman, askerleri pusuya doğru sürüklerken, bu durumdan haberdar olan Celil nezaretten çıkmayı başarır. Ancak Serap, acılı anne rolüne bürünerek onu tuzağa düşürür.

Serdar ve Leyla ise yaralı da olsa kavuşurlar. Doktor, Serdar’la ilgili gerçekleri Celil’e anlatabilmek için uzun süre uğraş verir. Bir şekilde amacına ulaşan doktor, Serap ve Naza’nın kendisini takip ettiğinden habersizdir.

İşler iyice karışmışkenread more

Haz 30

Şefkat Tepe 75.Bölüm Fragmanı


Şefkat Tepe 75.Bölüm Fragmanı izle, Şefkat Tepe 75.Bölüm Fragmanı Samanyolu ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe 75. Bölüm Fragmanı online internetten izle Şefkat Tepe 7 Temmuz Cumartesi Fragmanı izle Şefkat Tepe Son Yeni Bölüm Fragmanı Seyret

Şefkat Tepe 74.Bölüm Özeti; Osman, askerleri pusuya doğru sürüklerken, bu durumdan haberdar olan Celil nezaretten çıkmayı başarır. Ancak Serap, acılı anne rolüne bürünerek onu tuzağa düşürür.

Serdar ve Leyla ise yaralı da olsa kavuşurlar. Doktor, Serdar’la ilgili gerçekleri Celil’e anlatabilmek için uzun süre uğraş verir. Bir şekilde amacına ulaşan doktor, Serap ve Naza’nın kendisini takip ettiğinden habersizdir.

İşler iyice karışmışkenread more

Haz 17

Şefkat Tepe 74.Bölüm Fragmanı


Şefkat Tepe 74.Bölüm Fragmanı izle, Şefkat Tepe 74.Bölüm Fragmanı Samanyolu ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe 74. Bölüm Fragmanı online internetten izle Şefkat Tepe Yeni Sezon Fragmanı izle Şefkat Tepe Son Yeni Bölüm Fragmanı Seyret

Şefkat Tepe 73.Bölüm Özeti; Naza ve Serap Leyla’yı öldürtmek için kurdukları planı uygulamaya koyarlar. Serdar ve marangoz Osman ise yer değiştirir. Serdar’ın yerine geçen marangoz Osman’ın içi kan ağlasa da, oğlu için olanlara göz yummak zorunda kalır. Serap boş durmaz ve Osman’ın oğlu Yusuf’u, Serdar’ın tetikçisi yapmak için uğraşır.

Diğer yanda karakoldan terhiş olacak on asker için güzergah belirlenir, Osman ise güzergahı Naza’yaread more

Haz 11

Şefkat Tepe 73.Bölüm Fragmanı


Şefkat Tepe 73.Bölüm Fragmanı izle, Şefkat Tepe 73.Bölüm Fragmanı Samanyolu ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe 73. Bölüm Fragmanı online internetten izle Şefkat Tepe  16 Haziran Cumartesi Fragmanı izle Şefkat Tepe  Son Yeni Bölüm Fragmanı Seyret

Şefkat Tepe Dizi Konusu; Dizi 1997 yılında Güneydoğuda geçmektedir. Terör olaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dört bir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır..
Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler. Gözyaşı hergün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır.

Ancak bölge için göz ardı edilen bir gerçek daha vardır. Anılanread more