Küçük Gelin 8.Bölüm Fragmanı izle 27 Ekim Pazar 2013

Küçük Gelin 8.Bölüm Fragmanı 27 Ekim Pazar, Küçük Gelin 8.Bölüm izle Zehra’ya ölüm emri.
Bir yanda Melek’le Azad, diğer yanda Raşit ve Devran her yerde Zehra’yı arar. Çantasını çaldıran ve otogarın yolunu kaybeden Zehra ise, İstanbul’da yapayalnız kalır. Diğer yanda Kirmanlar, Zehra’nın kaçışına delirmişçesine sinirlenir.
Nujin Ana, Zehra’nın kalemini kırarken, Ferman ve Berfin de radikal bir karar alır. Olanlar Sami ve Kadim’i karşı karşıya getirir. Artık eski defterler açılmıştır.

küçük gelin 8.bölüm fragmanı izle Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı Samanyolu TV ekranlarında. 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

kaynak: http://tvnet.trbolumfragmani.com/kucuk-gelin-8-bolum-fragmani-27-ekim-pazar/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>