Pis Yedili 29.Bölüm Fragmanı

Pis Yedili 29.Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili 29. Bölüm Fragmanı SHOW TV ekranlarında yayınlanan Pis Yedili 29. Bölüm Fragmanı online internetten izle Pis Yedili 15 Mayıs Salı Fragmanı izle Pis Yedili Son Yeni Bölüm Fragmanı Seyret

Pis Yedili 28.Bölüm Özeti; Saçları yüzünden Esma Sultandan fırça yiyen Cimbom, saçlarını kestirip okulu bırakma kararı alır.

İkoncanlar, matematik sınavı sırasında hazırladıkları tuzak sayesinde Orçoyu sınıftan attırırlar. Durumu anlayan Pis Yedili sınav bitmeden Orçonun intikamını alır.

Parmağındaki söz yüzüğünü kaybeden Murat, Filize durumu çaktırmamak için çok uğraşır ama sonunda fena yakalanır.

Üniversiteli kızlarla kaynaşma hayaliyle “Bir otomobile kaç kişi sığacak” yarışmasına katılan Orço, beklemediği bir durumla karşılaşır.

Cimboma yaptıkları için Esma Sultandan hesap sormaya karar veren Pis Yedili, çıkardıkları söylentiyle Esma Sultanı çıldırtma noktasına getirirler.

Pis Yedili Dizi Konusu; Pis Yedili, okudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçiş yaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarında geçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesi.

İstanbulun varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi çıkan yangın sonucu kül olur. Milli Eğitimdeki idealist danışman Filiz hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz. Tek seçenek ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz hanım bu Yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.

Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin not ortalamalarını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşanın ve Filiz öğretmenin destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar.

Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salçaya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.

Okulun modern ve çağdaş yapısı alıştıkları bir şey değildir ama hem uyum hem uyumsuzlukla dolu günler içerisinde yeni yuvalarını da sahipleneceklerdir. Burada aşık olacaklar, burada dövüşecekler, burada başaracaklardır

Pis Yedili 29. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

[pro-player width=’500′ height=’380′ type=’video’ image=’http://www.trfragmanizle.com/wp-content/uploads/2012/05/Pis-Yedili-Son-Bolum-Fragmani-izle.jpg’]http://213.74.22.18/video/dizi/pisyedili.flv[/pro-player]

5 ile ilgili düşünceler “Pis Yedili 29.Bölüm Fragmanı

  1. sırf bu yüzden bu diziyi izlemiyeceğim çok uzatılar artık kim kimle sevgili belli değil ama cimbomla paşa sevgili olursa izlerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>