Şefkat Tepe 74.Bölüm Fragmanı

Şefkat Tepe 74.Bölüm Fragmanı izle, Şefkat Tepe 74.Bölüm Fragmanı Samanyolu ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe 74. Bölüm Fragmanı online internetten izle Şefkat Tepe Yeni Sezon Fragmanı izle Şefkat Tepe Son Yeni Bölüm Fragmanı Seyret

Şefkat Tepe 73.Bölüm Özeti; Naza ve Serap Leyla’yı öldürtmek için kurdukları planı uygulamaya koyarlar. Serdar ve marangoz Osman ise yer değiştirir. Serdar’ın yerine geçen marangoz Osman’ın içi kan ağlasa da, oğlu için olanlara göz yummak zorunda kalır. Serap boş durmaz ve Osman’ın oğlu Yusuf’u, Serdar’ın tetikçisi yapmak için uğraşır.

Diğer yanda karakoldan terhiş olacak on asker için güzergah belirlenir, Osman ise güzergahı Naza’ya bildirmekte sakınca görmez. Şimdi tüm askerlerin canları tehlikededir. Tüm bu planlardan haberdar olan Serdar hücrede, Leyla ise alevlerin arasındadır.

Şefkat Tepe Dizi Konusu; Dizi 1997 yılında Güneydoğuda geçmektedir. Terör olaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dört bir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır..
Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler. Gözyaşı hergün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır.

Ancak bölge için göz ardı edilen bir gerçek daha vardır. Anılan bölgede askerler evet şehit olurken aynı zamanda bölge halkı da bundan ciddi zararlar görmektedir. Terör onları da vurmakta ve birçok aile paramparça olmaktadır. Evler yakılmakta, insanlar terör yada devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta ve devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleriyle birlikte öldürülmekte, küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır.

Hikayemizin temelini de bu oluşturmaktadır. Bölgede yaşayan bir çocuk kazandığı kara harp okuluna giderken geride kalan ailesi teröristler tarafından vahşice katledilir. Geride sadece kahramanımızın küçük kardeşi kalır. Yalnız bu küçük kız da teröristler tarafından kaçırılır. Hatta bu kıza ailesinin askerler tarafından öldürüldüğü yalanı söylenir ve buna inandırılır. Kız büyürken abisi de okulu bitirmek üzeredir. Abisinin hayatta ondan başka kimsesi kalmamıştır. Dolayısıyla okuldan mezun olunca tek amacı vardır kahramanımızın. Yıllar önce kaçırılan kardeşini bulmak.

Dizinin ana hikayesi kahramanımızın kaçırılan kardeşini araması ve bu sırada başına gelenlerdir. Kahramanımız bölgeye gidip birliğine katılınca kardeşini aramaya başlar. Tabi bu sırada küçükken sevdiği kızla karşılaşır. Yazık ki o kızda teröristler safındadır. Onlara destek vermektedir. Dizi de asıl hikayelerin yanında kahramanımızın komutanı olduğu timdeki askerlerin hikayeleri de bizim için vazgeçilmezdir.

Kabaca dizi bir komutanın teröristler safındaki kardeşini ararken sevdiği kızla yeniden karşılaşmasını ve bu arada askerlerle ve teröristlerle geçen hikayeleri anlatmaktadır.

Şefkat Tepe 74.Bölüm Fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

[pro-player width=’530′ height=’380′ type=’video’ image=’http://www.trfragmanizle.com/wp-content/uploads/2012/06/sefkat-tepe-son-bolum-fragmani-izle.jpg’]http://cdn.reytingler.biz/usr/video/dizi/sefkat_tepe_fragman.mp4[/pro-player]

15 ile ilgili düşünceler “Şefkat Tepe 74.Bölüm Fragmanı

  1. dizi süper dokdorla kordon celil muteşemdir 74 bolumunde şahin yeyqin ki doner diziye ŞEFKAT TEPEYE EMEYI KEÇEN HER KESE TEŞEKÜRLER ILLETIYIM AZERIBAYCANDAN TEŞEKÜRLER

  2. ya serdar komutana bişey olmasın…birde şu filimde kazanan hep biz olalaım ne hep ölüyolar geri diriliyolar.. kazanan biz olalım ya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>