Şefkat Tepe 75.Bölüm Fragmanı

Şefkat Tepe 75.Bölüm Fragmanı izle, Şefkat Tepe 75.Bölüm Fragmanı Samanyolu ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe 75. Bölüm Fragmanı online internetten izle Şefkat Tepe 7 Temmuz Cumartesi Fragmanı izle Şefkat Tepe Son Yeni Bölüm Fragmanı Seyret

Şefkat Tepe 74.Bölüm Özeti; Osman, askerleri pusuya doğru sürüklerken, bu durumdan haberdar olan Celil nezaretten çıkmayı başarır. Ancak Serap, acılı anne rolüne bürünerek onu tuzağa düşürür.

Serdar ve Leyla ise yaralı da olsa kavuşurlar. Doktor, Serdar’la ilgili gerçekleri Celil’e anlatabilmek için uzun süre uğraş verir. Bir şekilde amacına ulaşan doktor, Serap ve Naza’nın kendisini takip ettiğinden habersizdir.

İşler iyice karışmışken örgüt, Hasan, Memiş, Berivan ve doktorun infaz emrini verir. Fakat ortaya çıkan gizemli biri terör örgütünün içinde dehşet saçar.

Serdar ve Leyla’nın düğünü için tüm hazırlıklar tamamlanır. Fakat düğünden son anda haberi olan Baran, korkunç planını gerçekleştirmek için düğün yerini basar.

Şefkat Tepe Dizi Konusu; Dizi 1997 yılında Güneydoğuda geçmektedir. Terör olaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dört bir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır..
Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler. Gözyaşı hergün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır.

Ancak bölge için göz ardı edilen bir gerçek daha vardır. Anılan bölgede askerler evet şehit olurken aynı zamanda bölge halkı da bundan ciddi zararlar görmektedir. Terör onları da vurmakta ve birçok aile paramparça olmaktadır. Evler yakılmakta, insanlar terör yada devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta ve devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleriyle birlikte öldürülmekte, küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır.

Hikayemizin temelini de bu oluşturmaktadır. Bölgede yaşayan bir çocuk kazandığı kara harp okuluna giderken geride kalan ailesi teröristler tarafından vahşice katledilir. Geride sadece kahramanımızın küçük kardeşi kalır. Yalnız bu küçük kız da teröristler tarafından kaçırılır. Hatta bu kıza ailesinin askerler tarafından öldürüldüğü yalanı söylenir ve buna inandırılır. Kız büyürken abisi de okulu bitirmek üzeredir. Abisinin hayatta ondan başka kimsesi kalmamıştır. Dolayısıyla okuldan mezun olunca tek amacı vardır kahramanımızın. Yıllar önce kaçırılan kardeşini bulmak.

Dizinin ana hikayesi kahramanımızın kaçırılan kardeşini araması ve bu sırada başına gelenlerdir. Kahramanımız bölgeye gidip birliğine katılınca kardeşini aramaya başlar. Tabi bu sırada küçükken sevdiği kızla karşılaşır. Yazık ki o kızda teröristler safındadır. Onlara destek vermektedir. Dizi de asıl hikayelerin yanında kahramanımızın komutanı olduğu timdeki askerlerin hikayeleri de bizim için vazgeçilmezdir.

Kabaca dizi bir komutanın teröristler safındaki kardeşini ararken sevdiği kızla yeniden karşılaşmasını ve bu arada askerlerle ve teröristlerle geçen hikayeleri anlatmaktadır.

Şefkat Tepe 75.Bölüm Fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

[pro-player width=’530′ height=’380′ type=’video’ image=’http://www.trfragmanizle.com/wp-content/uploads/2012/06/sefkat-tepe-son-bolum-fragmani-izle.jpg’]http://cdn.reytingler.biz/usr/video/dizi/sefkat_tepe_fragman.mp4[/pro-player]

14 ile ilgili düşünceler “Şefkat Tepe 75.Bölüm Fragmanı

  1. slm böyle güzel bi diziyaptnız ıcın önce sızı kutlarım bunlr hayatın ıcınde olan seylerher hafta kacırmadan izliyorum dızıde olsa askerlerımızın ölmesını ızlemekacı verıyo ınanın ızlerken aglıyorumbu vatan hıc bır zaman vatan hayınlerıne yar olmadı olmayacakta ALLAH her zaman bızınle sızınle bır turk olarak gurur duyuyorum bu dızıyı sakın bıtırmeyın vatan haınlerının alacagı dersler var daha

  2. Ya Şefkat tepe sezon finali olmasın nolur ya ben meraktan çatlarım ben şefkat tepesiz yapamam ya leyla ile serdarı çok özliyecem. of of.

  3. leyla ölürse ben izlemem bu sayede bir sürü izleyici kaybedersiniz bilmiş olun leyla ölürse izleyici bir daha izlemez ve böylece sizde kimse izlemiyor diye final yapmış olursunuz

  4. bu dızı hıc bıtmesın. benım esımde komtan adıda serdar ve bu dızıdekı serdar komtana cok benzıyor goren herkez aynı seyı soyluyor bu dızıyı ızlerken esımı ızlıyo gıbı oluyorum orada acı ceken savasan askerlerı gorunce aglıyorum bıle zaten suan bulundugumuz bolgenın gecmısını anlatıyor ve gercekten dogru burdakı halka soruyorum ve fılmde anlatılanlarla aynı seylerı soyluyolar cok basarılı bı dızı elınıze saglık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>