Yağmurdan Kaçarken 2.Bölüm Fragmanı (6 Nisan Cumartesi)

Yağmurdan Kaçarken 2.Bölüm Fragmanı (6 Nisan Cumartesi) Carlos Yılmaz, genç ve yakışıklı bir fotoğrafçıdır. Çevresinin ve ailesinin üzerinde kurduğu evlenme baskısından yıllardır kaçarak bekarlığını mutlu mesut yaşamaktayken, güzel ve gizemli İdilin karşısına çıkmasıyla büyük bir sürpriz yaşar ve hayatında ilk defa aşık olur. Yağmurdan Kaçarken 2.Bölüm Fragmanı Hayat, benzer bir sürprizi de Carlos Yılmazın komşusu Lidyaya yapar. Lidyanın kurduğu hayallerin tamamını paramparça eder. Bu sürprizlerin hayatlarının geri kalanını nasıl etkileyeceğini zaman gösterecektir.

Annesi İspanyol, babası Türk çok yakışıklı ve çapkın bir gencin, Carlos Yılmazın hikayesi yakında izleyicisiyle buluşacak Fotoğrafçı Carlos Yılmaz karakterini, ilk dizi projesi olan Carlos Martin canlandırıyor. Yılmazın üvey annesini ise Ebru Şancı oynuyor. Yağmurdan Kaçarken Son Bölüm Fragmanı Ayrıca dizide, Ayça Erturan, Ezgi Asaroğlu, Furkan Andıç, Ali Ersan Duru, Kazım Akşar, Enise Ütük ve Serkan Şenalp de yer alıyor. Yapımcılığını Süreç Filmin üstlendiği dizinin, müzikleri Alp Yeniere ait. Tayfun Güneyer, bu dizide hem senaryo hem de yönetmen koltuğunda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>